sqallpl napisał(a):

|
Skoro negocjuje sam Wojciechowski to chyba mozemy zapomniec.
|
Gość ma kasę, to może przebić każdego. Tu nie chodzi o interes ekonomiczny, tylko kaprys właściciela.
My działamy na innych zasadach, podobnie Amika i Legia. Więc jak Wojciechowski się uprze, to przebije każdego.
IMHO tu nie chodziło o pozyskanie Onyszki za wszelką cenę, bo jego głównym atutem był niski koszt przy przyzwoitych - jak na nasze warunki - umiejętnościach. W momencie, w którym Wojciechowski wkroczył do gry Onyszko jak widać przestał się opłacać.