Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23051
Stary 20.05.2010, 19:45
sqallpl napisał(a):Wyświetl post
Skoro negocjuje sam Wojciechowski to chyba mozemy zapomniec.
Gość ma kasę, to może przebić każdego. Tu nie chodzi o interes ekonomiczny, tylko kaprys właściciela.
My działamy na innych zasadach, podobnie Amika i Legia. Więc jak Wojciechowski się uprze, to przebije każdego.

IMHO tu nie chodziło o pozyskanie Onyszki za wszelką cenę, bo jego głównym atutem był niski koszt przy przyzwoitych - jak na nasze warunki - umiejętnościach. W momencie, w którym Wojciechowski wkroczył do gry Onyszko jak widać przestał się opłacać.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując