Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
rzep
Senior Member
Od: 06.2005
Skąd: a on swoje ...
Offline
#
16215
20.05.2010, 19:39
jak zrobić żeby napisać na kogoś tablicy na facebooku i aby nie wyświetlałą się informacja do wszystkich moich znajomych, że coś szkrobnąłem?
rzep
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do rzep
Znajdź inne posty napisane przez rzep