Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tery
Junior Member
Od: 05.2010
Offline
#
23048
20.05.2010, 19:39
Może nadaży się Wiśle okazja i kupią jakiegoś wartościowego bramkarza.
tery
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tery
Znajdź inne posty napisane przez tery