Wyświetl pojedynczy post
sqallpl
Senior Member
 
Od: 08.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23045
Stary 20.05.2010, 19:31
Dynek.pl, temat byl i to dosc konkretny:

Cytat:
Z Wisłą negocjowałem przez kilka tygodni, ale zawsze czegoś brakowało, by podpisać umowę - powiedział w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" Arkadiusz Onyszko, który zamiast do Krakowa trafił do Warszawy.
Juz w kilku miejscach napisano, ze Polonia oferuje najwiecej pieniedzy zawodnikom, ktorymi interesuja sie Wisla, Legia, Lech...

Cytat:
Polonia jest blisko pozyskania Dawida Nowaka z Bełchatowa, choć napastnika reprezentacji Polski chcą Legia, Lech, no i Wisła. Ale to Wojciechowski proponuje mu miesięcznie około 120 tys. zł. Dla porównania Legia oferuje Nowakowi 80 tys. zł.
Skoro negocjuje sam Wojciechowski to chyba mozemy zapomniec.
Ostatnio edytowane przez sqallpl : 20.05.2010 o godz. 19:34.
Odpowiedz cytując