Dynek.pl, temat byl i to dosc konkretny:
Cytat:
|
Z Wisłą negocjowałem przez kilka tygodni, ale zawsze czegoś brakowało, by podpisać umowę - powiedział w wywiadzie dla "Gazety Wyborczej" Arkadiusz Onyszko, który zamiast do Krakowa trafił do Warszawy.
|
Juz w kilku miejscach napisano, ze Polonia oferuje najwiecej pieniedzy zawodnikom, ktorymi interesuja sie Wisla, Legia, Lech...
Cytat:
|
Polonia jest blisko pozyskania Dawida Nowaka z Bełchatowa, choć napastnika reprezentacji Polski chcą Legia, Lech, no i Wisła. Ale to Wojciechowski proponuje mu miesięcznie około 120 tys. zł. Dla porównania Legia oferuje Nowakowi 80 tys. zł.
|
Skoro negocjuje sam Wojciechowski to chyba mozemy zapomniec.