Wyświetl pojedynczy post
sovinho_02
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23044
Stary 20.05.2010, 19:31
Chyba jedyna i najlepsza RADA !

Odpuścić sobie na jakiś czas z wchodzeniem na forum i w ogóle odpuścić sobie czytanie o jakichkolwiek transferach. Ja wchodze tutaj kilka razy dziennie, trzeba to ograniczyć na jakiś czas. Posłuchajcie:
Koniec roku szkolnego - trzeba się starać o jak najlepsze oceny...szczególnie 3 klasy gimnazjum, a nie siedzenie na kompie. I TAK NIKT Z KLUBU NIE POSŁUCHA ŻADNEGO Z NAS !!!!
Do Końca roku szkolnego lepiej ograniczyć forum....i tak od nas nic nie zależy !!!

PS. Na koniec dodam... Liczę na Kosowskiego , Żurawskiego iii..... Adisa Nurkovica.
To tyle, do wakacji
Odpowiedz cytując