Chyba jedyna i najlepsza RADA !
Odpuścić sobie na jakiś czas z wchodzeniem na forum i w ogóle odpuścić sobie czytanie o jakichkolwiek transferach. Ja wchodze tutaj kilka razy dziennie, trzeba to ograniczyć na jakiś czas. Posłuchajcie:
Koniec roku szkolnego - trzeba się starać o jak najlepsze oceny...szczególnie 3 klasy gimnazjum, a nie siedzenie na kompie. I TAK NIKT Z KLUBU NIE POSŁUCHA ŻADNEGO Z NAS !!!!
Do Końca roku szkolnego lepiej ograniczyć forum....i tak od nas nic nie zależy !!!
PS. Na koniec dodam... Liczę na Kosowskiego , Żurawskiego iii..... Adisa Nurkovica.
To tyle, do wakacji
