KOMINEK napisał(a):

|
Onyszko gra na takim samym poziomie jak Pawełek raz genialnie raz jako tako i do czasu do czasu babol. 38 letni zawodnik (nawet bramkarz) nie może stanowić o sile Wisły w pucharach. Gdyby był do wzięcia na przyzwoitych warunkach można by się zastanowić ale po przebitce Wojciechowskiego wg mnie nie było się sensu bić.
|
Skoro zrezygnowalismy z Onyszki to trudno może masz racje stary itd. ale Kosowskiego ściągniecie z powrotem powinno być priorytetem , zawsze umiał pociągnąc Wisłe do przodu i jeszcze wiekowo nie jest zaawansowany bardzo. Razem z Małeckim nasze skrzydła byłyby groźne.