http://www.wislaportal.pl/news.php?id=17812
Na to wygląda że czekamy na nowego trenera po powrocie z zagranicy Bogusława Cupiała - a do tej pory lepiej gazeta nie czytać odnośnie Wisły (zwykłe wróżenie z fusów).
Kosa nie mógłby wrócić - odchodząc podpadł Cupiałowi!!!