wolfy napisał(a):

fanklub Skorży na widok mojego nicka dostaje spazmów.
|
Przestań się ośmieszać..
Co do tematu Onyszki to jednak szkoda...nigdy nie byłem zwolennikiem sprowadzania piłkarzy po 30tce, życiorys żonobójcy także nie powala, ale jestem juz tak sfrustrowany postawą Pawełka, że wszyscy wydają sie być lepsi.