Wyświetl pojedynczy post
Areo
Senior Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23035
Stary 20.05.2010, 18:52
Ogryzek napisał(a):Wyświetl post
Cóż robić, jeśli Wojciechowski przebił zdecydowanie naszą ofertę to wiadomo że nie mieliśmy szans. Przecież my liczymy każdą złotówkę.

Przykre ale tak jest. Stąd następująca kolejność "dziobania finansowego"

1. Amica (mają najwięcej kasy)
2. Legia
3 Polonia
4 Inni średniacy (w tym Wisła)
Poczytaj sobie o najlepiej zarabiających piłkarzach w lidze zamiast pisać bajki. W Amice i Polonii zarobki są znacznie mniejsze niż w Wiśle. Jedynie Legia jest porównywalna z nami pod tym względem.

Onyszko do nas nie przyszedł bo prezesem jest ciągle człowiek, który nie ma pojęcia o piłce, a Wisła to dla niego piąte koło u wozu. Wszystko rozbija się o organizację. Jedyna nadzieja w tym to, że gorzej na tym stanowisku już być nie może i Basałaj, który obejmuje fuchę ma przynajmniej doświadczenie i nie traktuje Wisły jak wstydliwego bękarta Telefoniki.
Odpowiedz cytując