Temat
:
Zalany Kraków
Wyświetl pojedynczy post
tsi20
Junior Member
Od: 05.2010
Offline
#
420
20.05.2010, 18:49
dziękuje za info można tu na was polegać jak człowiek sie chce dowiedzieć co sie dzieje czy woda opada to wy już krytykujecie nie o to was proszono przeciesz tu można o wszystkim pisać
tsi20
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tsi20
Znajdź inne posty napisane przez tsi20