Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
tormenthor
Senior Member
Od: 11.2006
Offline
#
23030
20.05.2010, 18:35
A może po prostu Cupiał zobaczywszy dwa babole Onyszki w meczu z Wisłą, w tym jeden zakończony bramką dla nas, stwierdził iż nie ma sensu wydawać kasy na kontrakt dla kolesia, który wiele nie różni się od Pawełka.
tormenthor
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do tormenthor
Znajdź inne posty napisane przez tormenthor