morgenes napisał(a):

wolfy, a skąd Ty wiesz, że za utracone wpływy budżetowe miały być zapłacone kontrakty akurat Kirma i Alvareza?
Równie dobrze ta kasa mogła by iść na rachunki za prąd...
W budżecie tak się nie przyporządkowuje wpływów i wydatków.
|
Ponieważ wydatki na kontrakty to ok 60% naszego budżetu, a - tak na oko - 800 tys. euro to chyba jednak sporo więcej, niż wydajemy na w/wym opłaty.
Wiadomo, co u nas generuje koszty przede wszystkim - piłkarze. Na wszystkim pozostałym się oszczędza, zwolniono nawet sprzątaczkę.
Chyba nie będziesz nam tu wciskał, że problemy finansowe wzięły się z rachunków za prąd i wodę? Albo - że nie dogadali się ze sprzątaczką w sprawie przedłużenia kontraktu, bo jej menedżer chciał za dużo za podpis?