Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23026
Stary 20.05.2010, 18:31
morgenes napisał(a):Wyświetl post
wolfy, a skąd Ty wiesz, że za utracone wpływy budżetowe miały być zapłacone kontrakty akurat Kirma i Alvareza?
Równie dobrze ta kasa mogła by iść na rachunki za prąd...
W budżecie tak się nie przyporządkowuje wpływów i wydatków.
Ponieważ wydatki na kontrakty to ok 60% naszego budżetu, a - tak na oko - 800 tys. euro to chyba jednak sporo więcej, niż wydajemy na w/wym opłaty.
Wiadomo, co u nas generuje koszty przede wszystkim - piłkarze. Na wszystkim pozostałym się oszczędza, zwolniono nawet sprzątaczkę.

Chyba nie będziesz nam tu wciskał, że problemy finansowe wzięły się z rachunków za prąd i wodę? Albo - że nie dogadali się ze sprzątaczką w sprawie przedłużenia kontraktu, bo jej menedżer chciał za dużo za podpis?
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.05.2010 o godz. 18:34.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując