|
To frajerstwo, żeby stracić takiego dobrego (jak na naszą ligę) bramkarza. Poza Muchą nie było lepszego. Ale skoro go już nie pozyskamy to ja nie skreślałbym Juszczyka. Nie zapominajcie, że w meczu chociażby z Cracovią wyratował nas parę razy. Wg mnie jest pewniejszy niż Pawełek
|