Oxydrene napisał(a):

|
Dzisiaj po wiadomościach na tvp info była reklama programu który ma być emitowany w każdy piątek o godzinie 18:00, pierwszy już jutro. Nazywa sie on "krakowskie stadiony" i z tego co jest napisane w ramówce trwa 10minut. Program jak mówiła reklama będzie mówił o postępie prac na dwóch krakowskich stadionach i pbecności kamery w miejscach do których zwykly kibic nie wejdzie
|
Ten program jest już emitowany, było już pare odcinków
