Reiro napisał(a):

|
Wracając do Alvareza i Kirma to w jaki sposób zarząd wydał kasę której jeszcze nie miał...? Rozejrzyj się i zwróc uwagę, że czas płynie nieubłaganie...
|
Słyszałeś kiedyś o takim pojęciu, jak dług? Albo - w tym konkretnym przypadku - dziura budżetowa?
Alvarez i Kirm zostali zakontraktowani za wpływy, których ostatecznie - dzięki genialnej postawie z Levadią - nie było. W budżecie powstał deficyt.
Skoro nie bardzo się orientujesz w temacie, to może nie próbuj ironizować?
A to, że transfery okazały się nietrafione, to inna sprawa. Pisałem już o tym i nie zamierzam się powtarzać, żeby nie drażnić fanów Skorży.
Faktem jest, że pieniądze za Ćwielonga nie zniknęły, jak sugerowałeś - zostały wydane na transfery.
Vuko napisał(a):

|
Cała akcja z "przejściem Onyszki do Wisły" mogła być na podbicie kontraktu.
|
Ja już wspominałem Costly-ego w kontekście Onyszki.
Zresztą - kto miałby przeprowadzić ten transfer? Kto go zatwierdzić?
Nawet nie wiemy, kto będzie trenował Wisłę...