Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23020
Stary 20.05.2010, 17:59
Reiro napisał(a):Wyświetl post
Wracając do Alvareza i Kirma to w jaki sposób zarząd wydał kasę której jeszcze nie miał...? Rozejrzyj się i zwróc uwagę, że czas płynie nieubłaganie...
Słyszałeś kiedyś o takim pojęciu, jak dług? Albo - w tym konkretnym przypadku - dziura budżetowa?
Alvarez i Kirm zostali zakontraktowani za wpływy, których ostatecznie - dzięki genialnej postawie z Levadią - nie było. W budżecie powstał deficyt.
Skoro nie bardzo się orientujesz w temacie, to może nie próbuj ironizować?

A to, że transfery okazały się nietrafione, to inna sprawa. Pisałem już o tym i nie zamierzam się powtarzać, żeby nie drażnić fanów Skorży.
Faktem jest, że pieniądze za Ćwielonga nie zniknęły, jak sugerowałeś - zostały wydane na transfery.

Vuko napisał(a):Wyświetl post
Cała akcja z "przejściem Onyszki do Wisły" mogła być na podbicie kontraktu.
Ja już wspominałem Costly-ego w kontekście Onyszki.
Zresztą - kto miałby przeprowadzić ten transfer? Kto go zatwierdzić?
Nawet nie wiemy, kto będzie trenował Wisłę...
Ostatnio edytowane przez wolfy : 20.05.2010 o godz. 18:03.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując