Wyświetl pojedynczy post
Oxydrene
Senior Member
 
Od: 08.2006
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#9752
Stary 20.05.2010, 17:58
Dzisiaj po wiadomościach na tvp info była reklama programu który ma być emitowany w każdy piątek o godzinie 18:00, pierwszy już jutro. Nazywa sie on "krakowskie stadiony" i z tego co jest napisane w ramówce trwa 10minut. Program jak mówiła reklama będzie mówił o postępie prac na dwóch krakowskich stadionach i pbecności kamery w miejscach do których zwykly kibic nie wejdzie
Odpowiedz cytując