JOSE 841 napisał(a):

może ktoś polecić jakąś darmową sieciówkę w klimatach zbliżonych do WoWa ?
|
Runes of Magic.
Otwarcie mowie to jest najwieksze odkrycie tego roku i prawdopodobnie jedna z najlepszych gier jakie w tym roku sie pojawily. Gra w zasadach identyczna do moda DotA do WarCrafta 3 a jednak 1000 razy bardziej grywalna. Calkowicie darmowa profesjonalna gra. Dajaca mozliwosc gry w Singlu jak i w multi. Niestety ma jeden feler - koniecznosc zakupu glownego bohatera ale walute potrzebna do zakupu bohatera mozna zarobi rozgrywajac gry z komputerem.
Grtafika 2D nie kazdemu moze sie spodobac ale jest bardzo plynna, szczegolowa i ma niskie wymagania sprzetowe.
Muzyka bardzo pasujaca do klimatu gry. Sciagnac gre mozna na oficjalnej stronie internetowej a nazwa tej gry to League of Legends. W skrocie LoL

.
Polecam z calych sil ta gre.