Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1242
Stary 20.05.2010, 17:56
JOSE 841 napisał(a):Wyświetl post
może ktoś polecić jakąś darmową sieciówkę w klimatach zbliżonych do WoWa ?
Runes of Magic.

Otwarcie mowie to jest najwieksze odkrycie tego roku i prawdopodobnie jedna z najlepszych gier jakie w tym roku sie pojawily. Gra w zasadach identyczna do moda DotA do WarCrafta 3 a jednak 1000 razy bardziej grywalna. Calkowicie darmowa profesjonalna gra. Dajaca mozliwosc gry w Singlu jak i w multi. Niestety ma jeden feler - koniecznosc zakupu glownego bohatera ale walute potrzebna do zakupu bohatera mozna zarobi rozgrywajac gry z komputerem.
Grtafika 2D nie kazdemu moze sie spodobac ale jest bardzo plynna, szczegolowa i ma niskie wymagania sprzetowe.
Muzyka bardzo pasujaca do klimatu gry. Sciagnac gre mozna na oficjalnej stronie internetowej a nazwa tej gry to League of Legends. W skrocie LoL.

Polecam z calych sil ta gre.
Odpowiedz cytując