|
A kto wam OFICJALNIE powiedział że interesujemy się Onyszką, redaktorzy Onetu, Interii czy innego.
Nie ma co płakać może nawet nasz klub nie był zainteresowany pozyskaniem Arka (a tu taka wielka dyskusja że nowy barmkarza i w ogóle. Nie uwierzę zanim nie zobaczę go w koszulce Wisły Kraków) a była to gra bramkarza aby podbić sobie kontrakt w Polonii, wiadomo Wojciechowski zapłaci każde pieniądze, więc agent Onyszki to sprytnie wykorzystał, puszczając plotkę o rzekomym zainteresowaniu ze strony Wisły.
|