Wyświetl pojedynczy post
Kordel_Walker
Banita
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#23000
Stary 20.05.2010, 16:14
Pablooo napisał(a):Wyświetl post
A co tu dziwnego?
Wojciechowski jest w stanie aktualnie przebić Wisłę, Legię i Lecha, jeśli będzie tylko chciał.
W stanie to jest Cupiał przebić ofertę Wojciechowskiego, Legii i Amiki a Cupiała jest w stanie przebić Solorz, ale im się nie kalkuluje przepłacać za beztalencia...co nie znaczy, że nie mają kasy. Gdyby Real zaproponował Wiśle CR za 30mln e to pewnie Cupiał wyłożył by takie pieniądze w kilka godzin. Pieniądze u Cupiała były i są. W tym biznesie chodzi o to, żeby sponsor (Cupiał) miał pewność, że ktoś kto mu proponuje zakup piłkarza (załóżmy trener) miał pojęcie za kogo można ile zapłacić. Wtedy Cupiał sakwe by otworzył. Ale jeśli ktoś namawia Cupiała, zeby wyłożył 700tys e za Jirsaka to wybacz. Przejechać sie na takim czymś można dwa, trzy razy. Jeśli trwa to dłużej to jest się frajerem. Cupiał frycowe już zapłacił. Teraz każdą złotówkę ogląda dwa razy. Wojciechowski i Kucheni poszaleją, przejadą się kilka razy jak Wisła i będzie spokój...Ceny za polski ochłap spadną dwa, trzy razy co i tak będzie dwa razy za dużo. Żeby Cupiał zaczął szastać pieniędzmi musi mieć dobrego doradcę, któremu zaufa. Takim człowiekiem prawie był Skorża do którego Cupiał nabierał coraz większego zaufania, ale przyszły nieszczęsne puchary..Pozostało nam doczekać się naszego Beniteza, inaczej pozostaje myśl taktyczna Kasperczaka, którego trzymać trzeba daleko od transferów o czym pewnie doskonale sprawe sobie zdaje Cupiał.
Odpowiedz cytując