patrzal-lca napisał(a):

Juszczyk
Burliga - Kowalski - Cleber - Piort Brożek
Łobodziński - Sobolewski - Mączyński - Diaz
Brożek - Małecki
|
czyli Łobo nie zdoła się wybić na tle innych...
:/
PS. a może w końcu! się przełamie
Cytat:
|
Mam wrażenie, że Ligę Europejską zakończymy dwumeczem w lipcu.. A z walki o mistrzostwo odpadniemy po 7 kolejkach. Wszyscy się wzmacniają - Lech, Polonia, Zagłębie, Legia. Tylko Wisła czeka ..za bardzo nie wiem na co - może na zmianę właściciela.
|
z takim narzekaniem to chyba forum pomyliłeś