Wyświetl pojedynczy post
szczebrzeszcz
Senior Member
 
Od: 05.2003
Skąd: o tam

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22998
Stary 20.05.2010, 16:08
patrzal-lca napisał(a):Wyświetl post
Juszczyk
Burliga - Kowalski - Cleber - Piort Brożek
Łobodziński - Sobolewski - Mączyński - Diaz
Brożek - Małecki
czyli Łobo nie zdoła się wybić na tle innych...
:/

PS. a może w końcu! się przełamie

Cytat:
Mam wrażenie, że Ligę Europejską zakończymy dwumeczem w lipcu.. A z walki o mistrzostwo odpadniemy po 7 kolejkach. Wszyscy się wzmacniają - Lech, Polonia, Zagłębie, Legia. Tylko Wisła czeka ..za bardzo nie wiem na co - może na zmianę właściciela.
z takim narzekaniem to chyba forum pomyliłeś
Ostatnio edytowane przez szczebrzeszcz : 20.05.2010 o godz. 16:12.
Odpowiedz cytując