prober napisał(a):

|
W tym sezonie Wisła "u siebie" zdobyła ledwie 27 na 45 możliwych punktów (60%, dopiero szósty wynik w lidze), więc aby w następnym sezonie myśleć o mistrzostwie tych punktów przy Reymonta musi być przynajmniej 10 więcej...
|
Obojętnie, 71 punktów daje mistrza i tak.