Wyświetl pojedynczy post
tkwm
Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22953
Stary 20.05.2010, 13:00. Beto ;p
No właśnie mi się wydaję że Kosowski czy Jean Paulista w Wiśle by się przydali na pewno wzmocnili by drużynę są za darmo więc opłaca się ich " wziąć " . Pewno się skończy na tym ze oni nie przyjdą i najwyżej przyjdzie jakiś słaby grajek coś w stylu Beto za za darmo
Odpowiedz cytując