No właśnie mi się wydaję że Kosowski czy Jean Paulista w Wiśle by się przydali na pewno wzmocnili by drużynę są za darmo więc opłaca się ich " wziąć " . Pewno się skończy na tym ze oni nie przyjdą i najwyżej przyjdzie jakiś słaby grajek coś w stylu Beto za za darmo
