Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3927
Stary 20.05.2010, 12:26
nie mam zamiaru rozsiewac plotek, bo na ten temat wiele nie wiem, po prostu pamietam ze ktos sie niedawno wypowiadał przy okazji rozwiązywania w ktoryms tematow tej zagadki z weszło, była dyskusja czy to Głowacki, i czy Lech by cos dostał, na co padła odpowiedz, ze Głowacki renegocjował juz kontrakt z Wisłą, więc Lechowi nic sie nie nalezy. No i ze podobnie bedzie w momencie kiedy Uche zrobi to samo w Almerii.
Odpowiedz cytując