|
nie mam zamiaru rozsiewac plotek, bo na ten temat wiele nie wiem, po prostu pamietam ze ktos sie niedawno wypowiadał przy okazji rozwiązywania w ktoryms tematow tej zagadki z weszło, była dyskusja czy to Głowacki, i czy Lech by cos dostał, na co padła odpowiedz, ze Głowacki renegocjował juz kontrakt z Wisłą, więc Lechowi nic sie nie nalezy. No i ze podobnie bedzie w momencie kiedy Uche zrobi to samo w Almerii.
|