Wyświetl pojedynczy post
Fuks
Senior Member
 
Od: 03.2004
Skąd: Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3925
Stary 20.05.2010, 12:19
tofik napisał(a):Wyświetl post
To dobrze. Gdyby odszedł za darmo nic byśmy z tego nie mieli A tak w dalszym ciągu obowiązuje klauzula (% od transferu) z Wisłą.
no własnie ktos nie tak dawno pisał, ze jak podpisze nowy to klauzula juz nieobowiazuje.
Odpowiedz cytując