Wyświetl pojedynczy post
dynek.pl
Senior Member
 
 
Od: 03.2003
Skąd: Sandomierz/Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22942
Stary 20.05.2010, 11:13
szlaQ napisał(a):Wyświetl post
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Czyli pozbywamy się 2 podstawowych obrońców no bez przesady ...
to wydaje sie nawet logiczne - w koncu tylko z obsada srodka obrony nie mielismy problemu - poprostu ta dwojka nie pasuje do reszty wykonawcow - nie ten poziom

thechris napisał(a):Wyświetl post
Tylko, że Łobo był w życiowej formie i podstawowym reprezentantem kraju. Chyba dzień przed podpisaniem kontraktu był towarzyski mecz z Czechami, w którym po jego ładnym strzale piłkę z bramki musiał wyciągać sam Petr Cech. Wydawało się, że będzie dużym wzmocnieniem.
W takiej byl zyciowej formie, ze go Pawlowski sadzal na lawie w Lubinie. Beenhakker go ciagnal za uszy - z Czechami mial sam na sam na wprost bramki i nawet nie spanikowal wiec trafil.
Ostatnio edytowane przez dynek.pl : 20.05.2010 o godz. 11:16.
Puchar jest na5z!
Odpowiedz cytując