Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22919
Stary 20.05.2010, 03:25
A mnie martwi to, że tacy zawodnicy jak Kirm, Łobodziński czy Jirsak nie potrafią w Wisle pokazać swoich możliwości. Jakoś Łobo w kadrze za czasów Leo potrafił grać dobre mecze, to samo w Zagłębiu gdzie grał dużo lepiej niż w Wiśle. Kirm w swojej lidze potrafił zaliczyć 17 asyst w sezonie, grał w meczu Słowenia - Polska naprawdę świetnie, a teraz nie prezentuje nic. Jirsak był podstawowym zawodnikiem reprezentacji młodzieżowej Czech i Teplic.

Nie mówiąc już o Christowie który był nawet królem strzelców ligi bułgarskiej i długo podstawowym zawodnikiem Lewskiego Sofia. Kupujemy zawodników którzy wydaje się że mają potencjał a tu kicha. W ostatnim czasie sprowadzaliśmy wydawałoby się naprawdę ciekawych zawodników a tu nic. Ciekawe czemu tak się dzieje ?
Odpowiedz cytując