Wojtas napisał(a):

"Madry Polak po szkodzie "
.
|
Gdyby był mądry to ta powódź miała by o wiele mniejsze skutki niż to jest i będzie gdzie wiadomo że nikt nie wymaga cudów.
To zresztą co napisałeś, prawdopodobnie odnosi się też idealnie do katastrofy Tupolewa i niestety wychodzi na to że mądry Polak(na stołku)to może dopiero po armaggedonie bo szkoda już na nim nie robi wielkiego wrażenia