Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
cisse1906
Member
Od: 05.2010
Offline
#
22915
19.05.2010, 23:54
Może rzeczywiście poniosła fantazja i pragnienia, acz jestem przekonany, że jeden z takich graczy na pewno byłby wzmocnieniem.
cisse1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cisse1906
Znajdź inne posty napisane przez cisse1906