Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22914
Stary 19.05.2010, 23:41
cisse1906 napisał(a):Wyświetl post
Ja liczę na Clebiego i chociaż jednego zapowiadanego zawodnika przez niego. Co jak co, ale jemu jakoś ufam i jeżeli mówi, że znalazł grajków do Wisły pokroju Marcelo to raczej tak jest
Nie że znalaZŁ, tylko że jest w stanie znaleźć.
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując