cisse1906 napisał(a):

|
Ja liczę na Clebiego i chociaż jednego zapowiadanego zawodnika przez niego. Co jak co, ale jemu jakoś ufam i jeżeli mówi, że znalazł grajków do Wisły pokroju Marcelo to raczej tak jest
|
Nie że znalaZŁ, tylko że jest w stanie znaleźć.