Wyświetl pojedynczy post
Szarny
Senior Member
 
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22913
Stary 19.05.2010, 23:29
Luk_Biala_Gwiazda napisał(a):Wyświetl post
Kiedy tak powiedzial?
Jakiś czas temu w wywiadzie na nsport. Ale czy polecił ich klubowi i czy ktoś wogóle brałby takie kandydatury na poważnie, tego nie wie nikt.

Wojtas napisał(a):Wyświetl post
Ja jakos nie moge przekonac sie do Ba.Niby mysli na boisku itd ale przy kazdym jego podaniu mam wrazenie ze ktos araz wlozy tam noge i to przetnie ,bo jego ruchy sa kompletnie ociezale.
Valeron albo Riquelme. To dopiero były żółwie

Porównanie oczywiście z zachowaniem proporcji, ale chodzi o to, że rozgrywający nie musi być dynamiczny jak skrzydłowy, czy napastnik.
Odpowiedz cytując