Luk_Biala_Gwiazda napisał(a):

Jakiś czas temu w wywiadzie na nsport. Ale czy polecił ich klubowi i czy ktoś wogóle brałby takie kandydatury na poważnie, tego nie wie nikt.
Wojtas napisał(a):

|
Ja jakos nie moge przekonac sie do Ba.Niby mysli na boisku itd ale przy kazdym jego podaniu mam wrazenie ze ktos araz wlozy tam noge i to przetnie ,bo jego ruchy sa kompletnie ociezale.
|
Valeron albo Riquelme. To dopiero były żółwie
Porównanie oczywiście z zachowaniem proporcji, ale chodzi o to, że rozgrywający nie musi być dynamiczny jak skrzydłowy, czy napastnik.