Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
cisse1906
Member
Od: 05.2010
Offline
#
22911
19.05.2010, 22:56
Ja liczę na Clebiego i chociaż jednego zapowiadanego zawodnika przez niego. Co jak co, ale jemu jakoś ufam i jeżeli mówi, że znalazł grajków do Wisły pokroju Marcelo to raczej tak jest
cisse1906
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do cisse1906
Znajdź inne posty napisane przez cisse1906