|
Naprawde zalosne są twarze Tuska czy Bronka ,ktorzy płaczącym mieszkańcom opowiadaja ze wójt zły ,pocoscie go wybierali , itd.
Ludzie tracą wszytsko i nikt im nie pomoze ,nikogo to nie interesuje ,a tu nagle przyjezdza świta samochodów ,zeby pokazac ze jednak premier im pomoze.
Tak samo jak kiedys jak kiedys ówczesny premier Buzek pojechał porozmiawac z powodzianami,ale najpierw stwierdził ze bez kamer tego nie zrobi.
Dla mnie takie jezdzienie i udawanie ze "jestem z wami" ,nic nie jest warte,trzeba bylo myslec o tych ludziach tworzac strategie od 1997 roku.
|