|
Kosowoski nie powinien byc jednym z priorytetów
Jutro z rana Kapka z Kasperczakiem powinni lecieć z gotowym kontraktem na Cypr
i nie wracać bez jego podpisu na nim
Wszystko co złe w grze Wisły ostatnimi czasy zaczynało się dwukrotnie z odejściem Kosowskiego
popełnić po raz trzeci taki błąd to jest frajerstwo w najczystszej postaci
Ostatnio edytowane przez bridgeburner : 19.05.2010 o godz. 21:48.
|