Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22905
Stary 19.05.2010, 21:38
Incognito2192 napisał(a):Wyświetl post

Na Gargułę nie liczę bo to człowiek ze szkła jak Dawidowski i Gołoś
Obym się co do "Guły "mylił.
Jak by ci więzadła pozrywali a potem źle zoperowali to inaczej byś piszczał, a samemu łatwo oceniać!!!! Ciesz się ze Garguła w ogóle chciał grać w Wiśle. Mógł jak reszta pójść do średniaka ligi rosyjskiej lub niemieckiej i zbijać kokosy. Odkąd pamiętam on chciał do Wisły. Jeszcze będzie z niego pożytek, zobaczysz!!! JJJGB!!!
Odpowiedz cytując