Incognito2192 napisał(a):


Na Gargułę nie liczę bo to człowiek ze szkła jak Dawidowski i Gołoś
Obym się co do "Guły "mylił.
|
Jak by ci więzadła pozrywali a potem źle zoperowali to inaczej byś piszczał, a samemu łatwo oceniać!!!! Ciesz się ze Garguła w ogóle chciał grać w Wiśle. Mógł jak reszta pójść do średniaka ligi rosyjskiej lub niemieckiej i zbijać kokosy. Odkąd pamiętam on chciał do Wisły. Jeszcze będzie z niego pożytek, zobaczysz!!! JJJGB!!!