
thechris napisał(a):

nie przestajecie mnie zaskakiwać Issa Ba to świetny grajek jak na naszą ligę. Owszem, spie**ił kilka piłek, nie trafił z 4 metrów w derbach, ale miał kilka świetnych podań. On nie jest szybki ale gra mądrze. Myśli na boisku - podobnie jak Cleber. On też nie był szybki ale świetnie się ustawiał dlatego tak ciężko było go przejść. Naprawdę jeśli nie trzeba za niego płacić to głupotą byłoby się go pozbywać. Nie mamy lepszego ofensywnego pomocnika... może nim będzie Garguła, ale ten moment liderem jest Issa...
|
Issa jak się solidnie przygotuje do sezonu, przybierze trochę na masie i zbuduje kondycję - to może być naszym najlepszym pomocnikiem. Na Gargułę nie liczę bo to człowiek ze szkła jak Dawidowski i Gołoś
Obym się co do "Guły "mylił.
BTW. Nie widzę sensu trzymania w klubie Juszczyka z Pawełkiem, jeśli prawdziwe okażą się doniesienia na temat zakontraktowania Onyszki. Tamtych nieudaczników pożegnać, włączyć do kadry Filipa Kurto i ściągnąć jeszcze innego młodego bramkarza, nie skażonego dziwnymi zagraniami i nie obrażającego kibiców. Młodzi przy Onyszce sporo by się nauczyli, Ci dwaj - nie.