Wyświetl pojedynczy post
piter19
Senior Member
 
Od: 09.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16200
Stary 19.05.2010, 19:49
działa wam gg
"Na Reymonta wychowani naszej wiary nie sprzedamy to jest oczywiste, bo codziennie mamy wybór i stawiamy na Wisłe"
Odpowiedz cytując