Wyświetl pojedynczy post
timmdorf
Banita
 
Od: 10.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#115
Stary 19.05.2010, 18:04
Wydaje się, że mistrza staciliśmy w drugich połowach. Pierwsze Wisła co prawda nie zagrała najlepiej lepszy był Lech, ale najczęściej tą cześć meczu wygrywaliśmy. Analiza pierwszych połówek http://www.waszapilka.pl/article,610...takze_1_polowy
Odpowiedz cytując