Temat
:
Analiza wicemistrzostwa - przyczyny i skutki :)
Wyświetl pojedynczy post
timmdorf
Banita
Od: 10.2009
Offline
#
115
19.05.2010, 18:04
Wydaje się, że mistrza staciliśmy w drugich połowach. Pierwsze Wisła co prawda nie zagrała najlepiej lepszy był Lech, ale najczęściej tą cześć meczu wygrywaliśmy. Analiza pierwszych połówek
http://www.waszapilka.pl/article,610...takze_1_polowy
timmdorf
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez timmdorf