Wyświetl pojedynczy post
QBAS
Senior Member
 
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22891
Stary 19.05.2010, 15:49
Murray napisał(a):Wyświetl post
Właśnie 5% z tych 1,8 mln euro to 360 tys. zł. .
Wrona napisał(a):Wyświetl post
90 000 złotych.
Z dedykacją dla wszystkich, którzy nie chcą matmy na maturze

A w temacie transferów to też wydaje mi się, że jeśli Ruch sprzeda Sobiecha za więcej niż 1 mln euro to będzie dla nich cud. Osobiście uważam, że jeśli my go nie kupimy to lepiej dla nas, żeby wyjechał. Po co wzmacniać Amicę

Pozytywne są natomiast informacje, że Wisła przebiła jakąś ofertę. Nie wiem czy to prawda, ale jeśli jest coś na rzeczy to fajnie, że w końcu wykonamy transferu gotówkowego.

Widzę, że niektórzy bardzo liczą na Clebera. Na razie jest cały czas zawodnikiem więc pewnie nie będzie sobie takimi sprawami głowy zawracał. Kontakty i chęć szukania mam nadzieję, że ma. Ale nie oszukujmy się i nie pompujmy balonika, że Cleber poleci do kraju kawy i przywiezie "trzech Marcelów" i "dwa małe Clebery", a wszystko za przysłowiowy uścisk dłoni prezesa
Odpowiedz cytując