Wyświetl pojedynczy post
grzesiek632
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Kresy Wschodnie

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1195
Stary 19.05.2010, 14:06
Jaroo1 przeczysz samemu sobie. Pogubiłeś się troche. Albo jesteś za Kasperczakiem albo przeciw ;p

Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
Mysle ze bez sensu bylaby zmiana trenera. Hmm w ogole bez sensu jest podejmowac jakies kroki, zrzucac wine na trenera lub tylkopilkarzy skoro nic w klubie nie dziala tak jak powinno.
Jaroo1 napisał(a):Wyświetl post
I tak to wszystko jest smieszne. Było mowione ze jak nie bedzie Mistrzostwa to Kasperczak odchodzi wiec nie rozumiem czemu ma niby zostac.
Dopóki Cupiał będzie płacił dopóty nie można mu nic zarzucić. To są jego zabawki i on się nimi będzie bawił.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Przeczytajcie ostatni akapit: http://www.wislaportal.pl/news.php?id=17803
Ostatnio edytowane przez grzesiek632 : 19.05.2010 o godz. 14:19.
"Wisła to nasz nałóg, to nasza heroina
i gdyby nie ONA - świat mógłby się zatrzymać.."