Jaroo1 przeczysz samemu sobie. Pogubiłeś się troche. Albo jesteś za Kasperczakiem albo przeciw ;p
Jaroo1 napisał(a):

|
Mysle ze bez sensu bylaby zmiana trenera. Hmm w ogole bez sensu jest podejmowac jakies kroki, zrzucac wine na trenera lub tylkopilkarzy skoro nic w klubie nie dziala tak jak powinno.
|
Jaroo1 napisał(a):

|
I tak to wszystko jest smieszne. Było mowione ze jak nie bedzie Mistrzostwa to Kasperczak odchodzi wiec nie rozumiem czemu ma niby zostac.
|
Dopóki Cupiał będzie płacił dopóty nie można mu nic zarzucić. To są jego zabawki i on się nimi będzie bawił.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Przeczytajcie ostatni akapit:
http://www.wislaportal.pl/news.php?id=17803