|
Dziwią mnie plany zostawienia Ba w Wiśle.To najwolniejszy piłkarz w lidze.Rozumiem,że był fizycznie zaniedbany i przez to miał siły na pół meczu,ale szybkość nie ma nic do tego.Co mu z wyszkolenia technicznego,skoro każde złe"sklejenie"piłki kończy się stratą,a potem dramatycznym wślizgiem by ratować sytuację,bo inaczej nie jest w stanie nadążyć za rywalem.
|