Wyświetl pojedynczy post
rozarian
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#22888
Stary 19.05.2010, 14:05
Dziwią mnie plany zostawienia Ba w Wiśle.To najwolniejszy piłkarz w lidze.Rozumiem,że był fizycznie zaniedbany i przez to miał siły na pół meczu,ale szybkość nie ma nic do tego.Co mu z wyszkolenia technicznego,skoro każde złe"sklejenie"piłki kończy się stratą,a potem dramatycznym wślizgiem by ratować sytuację,bo inaczej nie jest w stanie nadążyć za rywalem.
Odpowiedz cytując