Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Online

Ignoruj użytkownika Pomoc
#167
Stary 19.05.2010, 13:33
Super sprawa. Jeszcze podobno Obraniak rozmawia z Borussia, wtedy to juz wogole .

Lewandowski nie bedzie tam gral, bo wystarczy popatrzec na napastnikow(Barrios, Zidan, Valdez) i systemem jakim gra klub z Dortmundu. Bedzie pewnie pierwszym lub drugim rezerwowym, jesli chodzi o atak.
Odpowiedz cytując