Super sprawa. Jeszcze podobno Obraniak rozmawia z Borussia, wtedy to juz wogole

.
Lewandowski nie bedzie tam gral, bo wystarczy popatrzec na napastnikow(Barrios, Zidan, Valdez) i systemem jakim gra klub z Dortmundu. Bedzie pewnie pierwszym lub drugim rezerwowym, jesli chodzi o atak.