Wyświetl pojedynczy post
Proximus
Senior Member
 
Od: 12.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3546
Stary 19.05.2010, 08:33
Czyli trzeba liczyć że Wisła wylosuje przeciwnika z jakiegoś poważniejszego kraju niż Estonia(z całym szacunkiem) i chociaż w Sopcascie mecz wyjazdowy będzie się dało obejżeć.
Odpowiedz cytując