Temat
:
Zalany Kraków
Wyświetl pojedynczy post
pozdi91
Senior Member
Od: 02.2007
Skąd: Kraków
Offline
#
296
19.05.2010, 07:25
Na Koszykarskiej woda, strażacy usuwają przeszkody by mięć możliwość przejazdu i ewakuacji. Ludzi na pontonach z bloków wywożą podobno. Wojsko przybyło z informacjami o wodzie koło 3. nad ranem.
pozdi91
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pozdi91
Znajdź inne posty napisane przez pozdi91