Wyświetl pojedynczy post
pozdi91
Senior Member
 
Od: 02.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#296
Stary 19.05.2010, 07:25
Na Koszykarskiej woda, strażacy usuwają przeszkody by mięć możliwość przejazdu i ewakuacji. Ludzi na pontonach z bloków wywożą podobno. Wojsko przybyło z informacjami o wodzie koło 3. nad ranem.
Odpowiedz cytując