|
Malecki nie dość że niski,to jeszcze słabo gra głową,czasami zbyt pochopnie podejmuje decyzje,choć może i byłby z Niego drugi Mijajlovic,w Polsce pewnie by przeszło,w europejskich pucharach nie wiem.Co do tematu,Nowak-czy potrzebny jest Nam kolejny czlowiek ze szkła,Micański po wypowiedziach widać że ma poznanska krew-po co nam gracz któremu będzie żal bramkę Lechowi strzelić,ogólnie w Polsce wyboru nie ma,sezonowe gwiazdki,bądź piłkarze których do siebie nie wyciągniemy,lepiej by postarali się o powrót Kosowskiego,i znaleźli w końcu jakiegoś sensownego napastnika-jak dobrze poszukają to znajdą,inna sprawa że obecnie nie ma kto szukać,ale to już inna historia.
|