1q2 napisał(a):

Mamy konkretny temat - nie boli Cię że jakiś czas wcześniej Prezydent miesza z błotem pilota który nie decyduje się na chory lot? - są jego zeznania i nie ma ani cienia podstawy by w nie nie wierzyć , nie boli Cię to że Karski składa zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez niego?Nie uderza Cie to że kolejny macher Bielan łże jak pies, próbując winę za to przerzucić na Klicha?
To są konkrety i konkretne sprawy, które mogą decydować o życiu lub śmierci i nie ma żadnych obrażanych owieczek, tylko wilki które nie cofną się przed niczym.Napisałeś choćby jedno zdanie w którym skomentował byś to? - nie, lepiej przemilczeć i czepić się zwykłych słów przez które jak się chyba domyślasz nikt jeszcze nie umarł a to co Karski zrobił(oczywiście za przyzwoleniem śp Lecha) - to było s****ysyństwo w najczystszej postaci. - wszystkie Palikoty,Wajdy i Niesiołowskie mogą się schować - i jak dziś słusznie uważamy Palikota za zwykłego śmiecia to co myśleć o chłopaczku z Pisu który podobnie jak Palikot(to już nie aktualne ) zapadł się pod ziemię, ale jego ziomek Bielan bez żenady już nadaje.
|
Ja też nie ma problemu ze stwierdzeniem, że było to niewłaściwe zachowanie.
Przy czym istnieje oczywiście temat gnojenia prezydenta za czasów PO, odbierania mu samolotu, deprecjonowania go etc. Czyli klasycznych ich zagrywek PR-owskich.
I w żadnym stopniu zachowania PiS-u nie umniejszają zagrywek PO. Doprowadzili debatę publiczną do stanu, w jaki się ona dzisiaj znajduje, kiedy kolejne wykwity Bartoszewskiego czy Wajdy nie robią już na nikim wrażenia. Tu już nawet nie trzeba Palikota.
Jeżeli ktoś zachowuje się niegodnie, to należy to piętnować bez względu na formację. Czyja to wina, że 80% takich zachowań idzie ze strony PO? Że są w tej partii wyspecjalizowani politycy i sympatycy, którzy tym właśnie się zajmują?