Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8033
Stary 18.05.2010, 23:43
Proximus napisał(a):Wyświetl post
Widzę że Lech naprawdę poważnie zbroi się na LM Zastępując najlepszych zawodników sezony Lewandowskiego i Peszkę, oraz nie młodniejącego Bosackiego Nowakiem, Kiełbem i Glikiem. No cóż, Liga Mistrzów wita. To już wolę nasze transfery
Te 'wzmocnienia' nie powalają ale ja myślę że oni się jeszcze szarpną na 1,2 zagraniczne transfery za większą gotówkę - czy to wypali , oczywiście przekonamy się niebawem.
Natomiast co do szans awansu - przy podobnym losowaniu jak było nasze - czyli Levadia, potem Debreczyn i Sofia - ich szanse są spore bo nie możemy patrzeć na to przez pryzmat naszego kalectwa , tylko choćby tego co oni grali przez ostatnie dwa lata w Europie - bądź nawet cofając się grubo - tego co myśmy grali jeszcze przed Kasperczakiem - gdzie szału w składzie u nas nie było a poniżej pewnego poziomu nigdy nie chodziliśmy - eliminowaliśmy średniaków tureckich,holenderskich,słoweńskich,chorwackich,ło tewskich,bośniackich a odpadaliśmy dopiero z takimi klubami jak Parma,Inter,Porto.

Tak jak kręciliście od przynajmniej 2 lat beke z majstra, tak teraz widzę że trzeba sobie odbić to nabijając się z ich szans w pucharach a tu trzeba uczyć się na błędach i jeśli w ogóle to wymądrzać się po danym fakcie a nie przed.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując