Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 18.05.2010, 22:24
Według Majchrowskiego, jeśli poziom Wisły w Smolicach dojdzie do 10 metrów to rozpocznie się ewakuacja Krakowa. Szacuje się, że wówczas na ewakuacje będzie około 8h.

Na razie jest nieco ponad 8,60 m i ten poziom utrzymuje się od dłuższego czasu.

Kocur: tyle że Kraków był wówczas dużo słabiej przygotowany na wodę. Przy dzisiejszym jej poziomie po prostu w całości by utonął.
Odpowiedz cytując