|
Według Majchrowskiego, jeśli poziom Wisły w Smolicach dojdzie do 10 metrów to rozpocznie się ewakuacja Krakowa. Szacuje się, że wówczas na ewakuacje będzie około 8h.
Na razie jest nieco ponad 8,60 m i ten poziom utrzymuje się od dłuższego czasu.
Kocur: tyle że Kraków był wówczas dużo słabiej przygotowany na wodę. Przy dzisiejszym jej poziomie po prostu w całości by utonął.
|