Temat
:
Zalany Kraków
Wyświetl pojedynczy post
Svartis
Senior Member
Od: 12.2006
Offline
#
227
18.05.2010, 20:52
ReymontBoy
napisał(a):
Na stacji Czernichów-Prom jest 1106[cm] a na Kraków-Bielany 955[cm],znaczy jakieś +,- 1,5m idzie...
A nie pomyślałeś że nie wszędzie Wisła ma taką samą głębokość?
Tak czy owak kolejna fala idzie patrząc po pomiarach...
Svartis
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Svartis
Znajdź inne posty napisane przez Svartis