Wyświetl pojedynczy post
Svartis
Senior Member
 
 
Od: 12.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#227
Stary 18.05.2010, 20:52
ReymontBoy napisał(a):Wyświetl post
Na stacji Czernichów-Prom jest 1106[cm] a na Kraków-Bielany 955[cm],znaczy jakieś +,- 1,5m idzie...
A nie pomyślałeś że nie wszędzie Wisła ma taką samą głębokość?
Tak czy owak kolejna fala idzie patrząc po pomiarach...
Odpowiedz cytując