Wyświetl pojedynczy post
TSWalos
Senior Member
 
 
Od: 04.2003
Skąd: NH

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16189
Stary 18.05.2010, 20:22
Młyniu_Miechów napisał(a):Wyświetl post
Law Abiding Citizen - jak nie oglądałeś to polecam.

http://www.filmweb.pl/f475202/Prawo+zemsty,2009
Widziałem
No właśnie coś w tym stylu bym oglądnął

Polecasz naprawdę dobre filmy Tylko, że już je widziałem
Ostatnio edytowane przez TSWalos : 18.05.2010 o godz. 20:31.
Odpowiedz cytując