Wyświetl pojedynczy post
Młyniu_Miechów
Wiślacki Miechów
 
 
Od: 07.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16188
Stary 18.05.2010, 20:15
TSWalos napisał(a):Wyświetl post
Film akcji lub horror jakiś dobry na wieczór może ktoś polecić ?

Law Abiding Citizen - jak nie oglądałeś to polecam.

http://www.filmweb.pl/f475202/Prawo+zemsty,2009

to moze:
http://strzelec.filmweb.pl/

albo:
http://www.filmweb.pl/f482468/Czwarty+Stopie%C5%84,2009

(horror s-f)
Ostatnio edytowane przez Młyniu_Miechów : 18.05.2010 o godz. 20:25.
Odpowiedz cytując