TSWalos napisał(a):

|
Film akcji lub horror jakiś dobry na wieczór może ktoś polecić ?
|
Law Abiding Citizen - jak nie oglądałeś to polecam.
http://www.filmweb.pl/f475202/Prawo+zemsty,2009
to moze:
http://strzelec.filmweb.pl/
albo:
http://www.filmweb.pl/f482468/Czwarty+Stopie%C5%84,2009
(horror s-f)